جستجوی متخصص
جستجوی بیمارستان
جستجوی داروخانه

دندانپزشک

متخصص : جراح مغز و اعصاب
استان : تهران
آدرس مطب : بالاتر از میدان ونک - درمانگاه جراحی اعصاب بیمارستان ولیعصر
جراحی تومور مغزی
جراحی اختلالات عروق مغزی
جراحی ضربه مغزی و خونریزی
هیدروسفالی و شانت گذاری
جراحی نخاع و ستون فقرات
متخصص : ارتوپدی
استان : آذربایجان شرقی
آدرس مطب : پاستور ساختمان دانش
متخصص : داخلی
استان : east azarbayjan
آدرس مطب :

دندانپزشکی؛ شاخه ای از عمل پزشکی است که به تشخیص و درمان مشکلات مربوط به دهان، دندان و لثه می پردازند، یک دانشجوی پزشکی باید 2 سال تحصیلات علوم پایه و 4 سال تحصیلات تخصصی را پشت سر بگذراند تا به یک دندانپزشک تبدیل شود. از خدمات دندانپزشکی می توان به کشیدن دندان، عصب کشی دندان، ترمیم دندان های خراب، کاشت دندان، ایمپلنت و… اشاره کرد.

بهترین دندانپزشک در ایران

اگر به دنبال یک دندانپزشک خوب و با تجربه در شهر خود می گردید، می توانید از سایت ایران تراپی لیست بهترین متخصصان و دندانپزشکان شهر خودتان را مشاهده کنید، ما لیست مشخصات از جمله شماره تماس، آدرس مطلب و… را قرار داده ایم که می توانید نسبت به رزرو وقت معاینه اقدام کنید. این پزشکان جزء بهترین دندانپزشکان ایران هستند.

دندان پزشک عمومی و متخصص دندان چه تفاوتی با هم دارند؟

هر دوی این پزشکان دندانپزشک هستند، ولی در حالت کلی دندان پزشک عمومی قادر به تشخیص اولیه بیماری و انجام خدماتی همچون عصب کشی، پز کردن دندان و کشیدن دندان می باشد، اما متخصص دندان می تواند خدمات تخصصی تری همچون کاشت ایمپلنت، ارتودنسی و… را انجام دهد. برای اینکه یک دندان پزشک عمومی بتواند متخصص دندانپزشکی شود باید تحصیلات تخصصی و تکمیلی را پشت سر بگذراند، و دوره های خاصی را سپری کند.