جستجوی متخصص
جستجوی بیمارستان
جستجوی داروخانه

جراح قلب و عروق

متخصص : جراح مغز و اعصاب
استان : تهران
آدرس مطب : بالاتر از میدان ونک - درمانگاه جراحی اعصاب بیمارستان ولیعصر
جراحی تومور مغزی
جراحی اختلالات عروق مغزی
جراحی ضربه مغزی و خونریزی
هیدروسفالی و شانت گذاری
جراحی نخاع و ستون فقرات
متخصص : ارتوپدی
استان : آذربایجان شرقی
آدرس مطب : پاستور ساختمان دانش
متخصص : داخلی
استان : east azarbayjan
آدرس مطب :

جراحان قلب و عرق (Heart surgeon)؛ پزشکان متخصصی هستند که می توانند انواع جراحی های قلب را انجام دهند، این پزشکان با تشخیص بیماری و مانیتورینگ بیماران و انجام یکسری آزمایشات مخصوص می توانند قلب بیمار را عمل جراحی کنند، همچنین این پزشکان باید بعد از عمل جراحی با بیماران در ارتباط باشند و آموزش های تخصصی در خصوص سلامتی آنها و نحوه فعالیت بدنی و سبک زندگی و تغذیه آنها ارائه دهند. این پزشکان، در ابتدا آموزش های لازم در خصوص جراحی را سپری کرده و سپس دوره های تخصصی مخصوص جراحی قلب را سپری می کنند.

جراحان قلب تخصص خاصی در انجام انواع عمل های جراحی مرتبط با حفره سینه، قلب، رگ های خونی، مری، ریه، عمل جراحی پیوند قلب، تعویض دریچه های قلب، جراحی بای پس و… دارند.

بهترین جراح قلب و عروق در ایران

ایران یکی از بهترین کشورها برای انجام جراحی های قلب در جهان است، چرا در رده بندی های جهانی، پزشکان و جراحان قلب ایرانی از برترین و متخصص ترین، جراحان قلب در جهان هستند. انجام عمل جراحی قلب در ایران طرفداران بسیار زیادی در کشور های آذربایجان، ترکیه، عراق، سوریه و حتی کشور های اروپایی دارد. چرا که علاوه بر انجام عمل جراحی با اطمینان بیشتر، هزینه های جراحی قلب در ایران نیز بسیار پائین است. ما در لیست بالا بهترین جراحان قلب در ایران را به شما معرفی کردیم.